Randevu İçin | +90 539 214 34 86

Boncuk Kaynak

Boncuk Kaynak, En Eski sistem kaynak çeşitlerinden bir tanesi olan boncuk kaynak, adındanda anlaşılacağı gibi küçük boncuklar yardımıyla sacınızı boncugun icinden gecirerek pense yardımıyla saçınıza monte edilir. Saç tutamları standart (0,6-0,7 gr) şeklinde hazırlanır. Ama kaynak yaptıran kişinin saçı müsade ederse daha kalın tutamlar(1 gr) hazırlanılarak saça uygulaması yapılır. Bu sayede Kafanızdaki sac yogun olup boncuk Sayısını minumuma indirebiliriz. Bu da Sacınızın daha az zarar görmesi ve daha rahat bir kullanım şekli sağlar.

Uygulama yapılacak saç renginde boncuk kullanılırsa kesinlikle fark edilmez. Bu önemli bir detaydır. Boncuklar sıkışma noktasını zedeler mi?
Kaliteli ve yastık sistemli halkalar kullanılırsa kesinlikle saça zarar gelmez. Kullanılması ve çıkartılması çok kolay olduğundan artık günümüzde oldukça fazla tercih edilir hale geldi.
Saçları uzatmanın dışında dolgunlaştırmak için de bu sistem kullanılabilir mi?
Daha gür ve daha dolgun saçlara sahip olmak isteyen herkes bu sistemi güvenle yaptırabilir. Üstelik saçlar sağlığından hiçbir şey kaybetmez.